مرکز مشاوره استاد امیر دبیری، یکی از معدود موسساتی است که به طور کاملا تخصصی و علمی و نه صرفاَ پول ساز و سودجویانه، به کنکور نگاه کرده است. این موسسه و همه ی عواملی که در آن به کشف ، رشد و شکوفایی استعداد نوجوانان و جوانان این مرز و بوم فکر می کنند گرد هم جمع شده اند و هدفی جز موفقیت و کسب مدارج دلخواه شما را ندارند. وقتی علم و تخصص و البته دلسوزی و مهارت در کاری جای کسب سود و منفعت طلبی را بگیرد، قطعا نتیجه ای مطلوب و دلخواه را به همراه خواهد داشت. در این موسسه از مشاوران، کتب و دی وی دی های آموزشی به روز و کاملا حرفه ای استفاده شده است که شما با یک بار به کار گیری آنها نیازی به استفاده چند باره از منابع مختلف را نخواهید داشت.

استفاده از منبع و مشاوره درست و مطمئن، همانند مراجعه به پزشکی حاذق و مرتبط با بیماری است که فورا در یک نگاه راهکاری برای بهبود بیمار معرفی می کند. اولین قدم در موفقیت انتخاب صحیح منبع و کارشناس مربوطه است که در این مسیر هزینه، وقت و عمر شما را نه تنها تلف نکند، بلکه بهره کامل را هم از این شرایط به شما بدهد.

امروزه موفقیت در کنکور رویا نیست، رقابت اصلی بر سر رشته و دانشگاه معتبر و دلخواه است. پس کار را به کاردان بسپارید و با خیال آسوده یک سال تحصیلی تان را در کنار ما با موفقیت بگذرانید و خود را در رشته و دانشگاه مورد نظر ببینید.